VÝROBNÁ HALA

na severe Slovenska

ŠPIČKOVÉ VÝROBNÉ PRIESTORY

Vďaka výrobným kapacitám na rozlohe 20 tisíc m2 a technologickému náskoku v podobe špičkových robotických technológií patria priestory, kde vyrábame kuchyne Paluan, k jednému z najkomplexnejších a najmodernejšie vybavených areálov na výrobu nábytku na Slovensku.

TECHNOLÓGIA

výrobného procesu

ZÁRUKA NAJVYŠŠEJ KVALITY A ZDRAVOTNEJ NEZÁVADNOSTI

Naše kuchynské linky vyrábame prémiových materiálov na najpokročilejších výrobných linkách. Pri produkcii myslíme aj na vaše zdravie. Naše kuchyne zo zdravotne nezávadných materiálov spĺňajú všetky prísne požiadavky v oblasti ochrany zdravia spotrebiteľa a sú aj pre najnáročnejších klientov zárukou podpory životného prostredia či lepšieho a zdravšieho života.

LAKOVANIE DIELCOV

S UV VYTVRDZOVANÍM LAKOV

Technológia, ktorá posúva naše produkty do vysokého štandardu a uspokojí aj najnáročnejšieho klienta. Výsledok je presvedčivý.

TVAROVÉ LISOVANIE

NÁBYTKOVÝCH DVIEROK

Výrobky povrchovo upravené nalisovaním 3D fólií od značkových výrobcov, poskytujú zákazníkom veľké možnosti využitia, bohatú škálu farebnosti a profilovania.

OLEPOVANIE

NÁBYTKOVÝCH HRÁN

Naše olepovacie linky sú vybavené technológiou PUR edge a LASER edge. Tá dokáže vytvoriť bezšpárový, vodeodolný spoj, ktorý zabráni vniknutiu atmosférickej vlhkosti do dielcov, či známeho odlepovania hrán.

CNC TECHNOLÓGIA

COMPUTER NUMERICAL CONTROL

Zabezpečuje vysokú presnosť pri 3 osom – 5 osom frézovaní dielcov, vŕtaní do hrán a delení materiálov. Stroje, ktoré využívame, disponujú najnovšou technológiou vysokej kvality, ktoré umožňujú doviesť vaše predstavy do úplnej dokonalosti.

KVALITA OVERENÝCH