si vybrať práve Paluan?

VYTVÁRAME ORIGINÁLNE KUCHYNE NA MIERU PRE VÁŠ DOMOV

V Paluane veríme v šťastný domov s harmóniou, ktorú objavujeme nielen v medziľudských vzťahoch, ale aj pri navrhovaní a realizácií kuchynských liniek na mieru. Vieme, že kuchyňa je miesto, kde sa najčastejšie stretáva celá rodina, preto do našich projektov zakaždým vkladáme srdce a pristupujeme k nim tak, akoby sme navrhovali kuchyňu sami pre seba. Každý nový projekt je pre nás príležitosťou pretaviť naše cenné skúsenosti do skvelého výsledku. To všetko uskutočňujeme prostredníctvom otvorenej komunikácie, poctivosti a budovania dôvery s našimi zákazníkmi.

SPOJENIE KVALITY, PREZÍCNOSTI A FUNKČNOSTI

Pri navrhovaní a výrobe našich kuchýň nám záleží na kvalite, ktorú dosahujeme profesionálnym a precíznym opracovaním materiálu modernými technológiami. Máme radi precíznosť a zmysel pre detail a zameriavame sa aj na dôležitú funkčnosť a praktickosť každého kusu nábytku. Tiež vieme, aký je dôležitý dizajn, a preto ho vždy máme na mysli. K našej práci pristupujeme svedomito, profesionálneodborne, aby sme pre vás a váš domov našli vždy to najlepšie riešenie.

ŠPIČKOVÉ TECHNOLÓGIE A ZDRAVOTNÁ NEZÁVADNOSŤ

Naše kuchynské linky vyrábame špičkovými technológiami a najmodernejšími robotickými linkami. Pri produkcii myslíme aj na vaše zdravie. Naše kuchyne preto spĺňajú všetky prísne požiadavky v oblasti ochrany zdravia spotrebiteľa. Zdravotne nezávadné materiály a najmodernejšie technológie spracovania sú aj pre najnáročnejších klientov zárukou podpory životného prostredia, zdravia a lepšieho života.

VYBAVTE SI INTERIÉR NA JEDNOM MIESTE

V PALUANE VÁM OKREM

KUCHYNE NA MIERU

ZABEZPEČÍME AJ

7

PODLAHY

DVERE

SPOTREBIČE

INTERIÉROVÉ

DOPLNKY

PODLAHY

DVERE

SPOTREBIČE

INTERIÉROVÉ

DOPLNKY